Domy Szkieletowe Pod Klucz - Sprawdź | Ponti

Projekty

Projekty

Sprawdź nasze projekty domów szkieletowych. Wykonujemy gotowe domy szkieletowe całoroczne i domy murowane, a także samą płytę fundamentową pod Twoją budowę. 

Dom szkieletowy w konstrukcji drewnianej

Nie bez powodu domy szkieletowe zyskują na popularności w takim tempie. Jeśli wydaje Ci się, że takie rozwiązanie jest mniej trwałe od tradycyjnego, to nic bardziej mylnego. Technologia budowy domu o szkielecie drewnianym jest obecnie rozwinięta jak nigdy przedtem, a trwałość nie odbiega od innych rozwiązań. Jej główną zaletą jest bardzo krótki czas budowy domu szkieletowego — w zależności od technologii dom wznosi się już nawet w kilka dni do kilku tygodni.
zobacz projekt

Dom w konstrukcji tradycyjnej murowanej

Od zawsze marzył ci się piękny, murowany dom, który połączy pokolenia i stanie się przystanią dla Twojej całej rodziny? W naszej ofercie znajdziesz opcję budowy domu w konstrukcji murowanej. W zależności od Twoich potrzeb możesz zlecić nam ułożenie płyty fundamentowej oraz konstrukcję lub przeprowadzenie kompleksowej budowy aż do oddania budynku w stanie deweloperskim zamkniętym.
zobacz projekt
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies